Top

Okulların Havası NEFFES ile Güvende

Neffes - Air Purifier / News  / Okulların Havası NEFFES ile Güvende
Okullar için hava temizleme cihazı
26 Aug

Okulların Havası NEFFES ile Güvende

NEFFES Hava Temizleyici ile Okullarda %100 Sağlıklı Nefes

Okulların Havası NEFFES ile Güvende

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form tarafından geliştirilen %100 yerli NEFFES Hava Temizleyici, okulların havasını temiz ve güvenli hale getiriyor. Standart hava temizleme cihazlarından farklı olarak UV-C dezenfeksiyon teknolojisi ve HEPA filtresi ile havada bulunan zararlı mikroorganizmalara karşı çifte koruma sağlayan NEFFES sayesinde, sınıfların havası artık daha güvenli. NEFFES’in çok yönlü koruma sağlayan dörtlü filtre yapısı mantar, bakteri, polen ve birçok yabancı maddeyi havadan temizliyor.

Okullar, zararlı mikroorganizmalara karşı rahat bir NEFFES alacak

Form Endüstri Tesisleri’nin İzmir’deki fabrikasında %100 yerli olarak üretilen NEFFES Hava Temizleyici, sahip olduğu UV-C ve HEPA filtre dahil 4’lü filtre yapısı ile okulların havasındaki zararlı mikroorganizmaları %99,9 oranında yakalıyor. Sağlık Bakanlığı’ndan aldığı Aktif Madde İçermeyen Biyosidal Ürün Belgesi ile mantar ve bakterilere karşı olan etkinliğini kanıtlayan NEFFES, UV-C ışık sisteminin yardımıyla bakteri, mantar ve diğer mikroorganizmaların havada tutunmalarını engelliyor. Ayrıca Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünce verilen bu belgeye sahip NEFFES Hava Temizleyici’ yi tercih eden okulların “Temiz Okulum” proje belgesi alması da kolaylaşıyor.

Özellikle %100 taze havanın sağlanamadığı yaşam alanlarına taze ve temiz hava sağlamak adına oldukça etkili bir teknolojiye sahip olan NEFFES Hava Temizleyici; sınıfların, kütüphanelerin, spor salonlarının, kafeteryaların ve okulda kullanılan diğer tüm ortak alanların ortam havasını steril hale getirerek, solunum yoluyla herhangi bir hastalığa yakalanma riskini yok ediyor.

Kapalı alanların boyutlarına göre farklı kapasitelerde iki farklı model olarak geliştirilen Hava Temizleyici NEFFES; 60’ı aşkın Mitsubishi Heavy Industries konsept mağazası ve Form Endüstri Tesisleri yetkili satıcılarında havasını tazelemek ve sağlıklı nefes almak isteyenleri bekliyor.

admin